logo11.jpg             NATURALNE  TERAPIE                                                                           OLSZTYN  TEL +48 690 174 415

Schemat blokowy: proces: Home

Schemat blokowy: proces: Terapia 
pijawkami

Schemat blokowy: proces: Refleksologia 
twarzy


Schemat blokowy: proces: Świecowanie
uszu


Schemat blokowy: proces: Kosmetologia


Schemat blokowy: proces: Masaż bańką
chińską


Schemat blokowy: proces: Media


Schemat blokowy: proces: Kontakt


face7.png1a.jpg1.jpg

 

 

 

                                         REFLEKSOLOGIA  TWARZY i GŁOWY

Schemat blokowy: proces: Przed
zabiegiem

Schemat blokowy: proces: Zabieg

Schemat blokowy: proces: Wskazania

Schemat blokowy: proces: Przeciw-wskazania

Schemat blokowy: proces: Korzyści
z terapii

Schemat blokowy: proces: Działania
kosmetyczne

Schemat blokowy: proces: Cennik
 

 

 

 

 


Zabieg refleksologii twarzy i głowy:

 

Podczas pierwszego spotkaniu jest przeprowadzany krótki wywiad na temat problemów zdrowotnych. Następnie przystępuje się do zabiegu refleksologii twarzy i głowy, który należy do grupy najprzyjemniejszych masaży.

 

Osoba korzystająca z zabiegu znajduje się w pozycji leżącej, odpoczywając w miłej atmosferze, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i  łagodnym światłe  W skład zabiegu wchodzą różnorodne formy pracy terapeuty na twarzy i głowie. Każda z nich jest przyjemna i kojąca. W fazie końcowej pacjent najczęściej jest pogrążony w głębokim relaksie, graniczącym z uczuciem snu.

 

W trakcie zabiegu, dzięki stymulacji przez terapeutę punktów biologicznie czynnych, następuje m.in: lepsze ukrwienie, poprawiona jest sprawność nerwów, sprawniej funkcjonuje układ trawienny, gruczoły dokrewne, rozpoczyna się proces oczyszczania organizmu.

 

Podczas zabiegu używane są jedynie profesjonalne, naturalne kosmetyki.

W czasie terapii zostają pobudzane procesy samoregulacji i regeneracji  organizmu sprzyjające wyleczeniu. Za pomocą terapii uruchamiane są procesy przyspieszające przemianę materii, oczyszczające oraz detoksykujące organizm. W trakcie masażu wydzielane są endorfiny, działające przeciwbólowo i wpływające na poprawę samopoczucia.

 

Pierwszy objaw po zabiegach, który można zauważyć,  to wspaniałe odprężenie, zrelaksowanie oraz oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów (detoksykacja). Następny krok na drodze powrotu do zdrowia to poprawa funkcjonowania wszystkich układów w organizmie a szczególnie tych, które niedomagają.

Po jednym zabiegu uczucie równowagi i dystansu do świata nie utrzyma się na długo. Po kilku zabiegach proces ten zostaje utrwalony.

 

Z medycznego punktu widzenia, masując twarz i głowę, poprawiamy ukrwienie, rozluźniamy napięte mięśnie, odprowadzamy limfę do naczyń chłonnych, poprawiamy napięcie skóry. Bez względu na to, czy wierzymy w meridiany, refleksy, czy po prostu w dobroczynne działanie masażu, efektem zabiegu jest poprawa samopoczucia.

Refleksologia twarzy i głowy jest łagodną forma terapii, z której stosowaniem nie wiążą się żadne niekorzystne efekty uboczne.

 

 

 

face1b.jpg